Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator

Versiyon/Sürüm1.3
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu111 MB
ÜreticiScsSoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (111 MB)
1159 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...

Tır Yük Taşıma Simülasyon Oyunu

Hepimizin bildiği tır oyunu yeni versiyonu ile sizlerlere farklı yollar ve gelişmiş görsel özellikleri ile  karşınızdadır. Avrupa yollarında  tır sürmenin keyfini yaşayacaksınız.

Euro Truck Simulator2 logo

Euro Truck Simulator

Scania, Renault ve MAN gibi kamyonlar ile lisanslı şekilde oyun içiersinde bulunduran yun şirketi  piyasadaki tır oyunlarından farklı olarak kendisini sürekli geliştirmektedir. Rakiplerine büyük fark atmış olan oyun ile Euro Truck deneyimlerini farklı şekilde kaliteli  eğlenceli ve en kaliteli şekilde  sürüş keyfini yaşayacaksınız.

Oyun içerisinde bulunan tırların bütün özelliklerini  ve modifiyesini değiştirip geliştirebiliyorsunuz. Sürmek istediğniiz tırı tam istediğiniz şekilde şekillendirerek  oyunu daha çok benimsemizi sağlamaktadır.

Euro Truck Simulator Tır oyununda 60 adettten fazla ülkenin yolları buunmaktadır. Sizin tır şöförlüğü yaparak  kıtalar arasına yük sevkiyatı yapmış oluyorsunuz.

Euro Truck Simulator 2 tır yük taşıma oyununda grafik görüntüleri oldukça güzel ayarlanmış oyun oynayan kişilerin gerçekçi olarak hissetmeleri sağlanmıştır.

Oyunun içeriğinde diğer oyunlara nazaran çok gerçekci olup hava, trafik ışıkları, trafik kuralları ve tırların özellikleri tamamen gerçeği ile birebir özelliklere sahiptir. Gündüzleri bazen havanın açık ve bulutlu olması ve zaman diliminin durmadan ilerleyerek havanın görüntüsünün değiştiğini görebilirsiniz.

Euro Truck Simulator oyununun grafik görüntüsünün nasıl olduğu hakkında bilgi edinip hoşunuza gittiği zaman indirmek için aşağıdaki fotoğraflara bakarak ön bilgi edinebilmeniz sağlanmıştır. Tüm tır severler ve oyun severler oyunu indirip hemen bilgisayarlarında gerçek tır simislasyonunu oynayabilirler.

Euro Truck Simulator 2 Oyunu Ekran Görüntüsü

1159 kez indirildi

Benzer Programlar

 • EagleGet Dosya indirici EagleGet Dosya indirici
  TürkçeÜcretsiz6.21 MB
 • FIFA 2017 Android indir FIFA 2017 Android indir
  İngilizceÜcretsiz
 • MultiCraft Oyunu İndir MultiCraft Oyunu İndir
  İngilizceÜcretsiz15 MB
 • Hack Wolfteam indir Hack Wolfteam indir
  TürkçeÜcretsiz12 MB
 • Counter Strike (CS) 1.5 indir Counter Strike (CS) 1.5 indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz12 MB
 • FIFA 2017 indir FIFA 2017 indir
  TürkçeÜcretsiz1 GB
 • Euro Truck Simulator HAKKINDA YORUM YAZIN