Dropbox Paper Android Türkçe

Dropbox Paper Android Türkçe

Versiyon/Sürüm1.18.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu67 MB
ÜreticiDropbox
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (67 MB)
46 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

İş arkadaşlarınız ile dosya, döküman, düzenleme ve dosya paylaşım uygulamasının Türkçe son sürümünü android (mobil) ve tabletlerinizde ücretsiz kullanabilirsiniz. Çoğunlukla iş sektöründe dosya alış verişi için kullanılan uygulama oldukça güvenli veri paylaşımına izin vermektedir. Android uygulama şu anda beta aşamasında olup iş ortaklarınız arasında kullanabileceğiniz ideal bir yazılımdır.

Dosya, Döküman Gönderin ve Düzenleyin

Dropbox Paper gerçek zamanlı olarak tamamen ücretsiz dosya düzenleme, yorum yazma, dosya ve klasör paylaşma, dosyalar üzerinden düzenlemeler yapmanıza ve dilediğiniz kişiye çalıştığınız dökümanları gönderme seçenekleri sunuyor. Çok yüksek boyutlara kadar dosya transferinde yardımcı android mobil ve tabletler üzerinde internet bağlantınız sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.Dropbox Paper Türkçe dil desteği ve sade kullanım ara yüz ekranı ile kullanıcılarına daha kolay kullanım seçeneği sunuyor.

Tek dokunuşla tüm dosya ve dökümanlarınızı göndermek istediğiniz dropbox kullanıcısına iletin. Dosyalar üzerinde değişiklik yapılmış dökümanlarınızı görebilir, favori döküman listesi oluşturabilir ve en önemli dosyalarınızı görüntülme şansına sahipsiniz.

YouTube ve Google ile Uyumlu Çalışıyor

Tek bir kişiye, iş ekibinize veya şirketin tüm dosyalarını Dropbox Paper üzerinden aynı anda görüntüleme fırsatı sunmanın yanı sıra Google Dünya devi ve YouTube video sitesi ile uyum içerisinde çalışır. Tüm klasörler içerisinde yer alan metin belgesi ve excel dosyalarını hızlıca düzenleyerek paylaşabilirsiniz. Eğer dökümanlarınız üzerinden alternatif bir uygulama arıyorsanız mutlaka Dropbox Paper indir yaparak android cihazınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

46 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Prisma
  İngilizceÜcretsiz130 MB
 • DiskDigger Android DiskDigger Android
  İngilizceÜcretsiz1 MB
 • MoboPlayer indir MoboPlayer indir
  İngilizceÜcretsiz14 MB
 • Android Uygulama Kilidi indir Android Uygulama Kilidi indir
  TürkçeÜcretsiz413 KB
 • Place My Face Fotomontaj Place My Face Fotomontaj
  İngilizceÜcretsiz5.7 MB
 • DynEd Yabancı Dil Çeviri DynEd Yabancı Dil Çeviri
  İngilizceÜcretsiz12 MB
 • Dropbox Paper Android Türkçe HAKKINDA YORUM YAZIN