DriverMax Driver

DriverMax Driver

Versiyon/Sürüm8.28
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu5.47 MB
ÜreticiInnovative Solutions
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi25 Ağustos 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.47 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Driver Yedekleme ve Sürücü Bulucu Programı

Windows driver sürücülerin kolaylıkla kurmanıza, yedeklemenize ve güncel sürümlerini takip etmenizi kolaylaştıran ücretsiz driver yedekleme programıdır. Artık tek tek arama yaparak driver sürücüsü aramanıza gerek kalmayıp sistemle uyumlu driver’ları bulup yükle yapmanıza ve yedeklemenizi sağlayan araçtır.

Sürücülerinizi Kolaylıkla Yedekleyin

DriverMax Driver (Sürücü) Yedekleme Programı Türkçe dil desteği ile internet üzerinde bulunan driver yedekleme programları arasında en çok indirilen yazılım olma özelliğine sahiptir. Windows uyumlu sürücüleri internetten kolaylıkla bulup yüklü olan driver programlarını yedekleyebilirsiniz. Yüklü bulunan tüm sürücülerin detaylı özelliklerini raporlayarak sürüm bilgisini ve diğer detaylarıyla görüntüleyip raporlamaktadır. Sürücü analizini en iyi şekilde yapabilen (driver bulucu) ve yedekleyici programı sizlerde indirip bedava hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Sistemle Uyumlu Doğru Driver Sürücülerini İndirin

Bilgisayar sisteminin hızlı performansda çalışabilmesi için doğru driver programlarını yüklemeniz gerekmektedir. Bu yüzden genellikle yanlış yüklenen driver sürücüleri bilgisayarın yavaş çalışmasına sebep olmaktadır. DriverMax Windows uyumlu Türkçe driver versiyonları internetten sistem ile uyumlu sürücüleri bularak arayıp bulamama zorluğunu ortadan kaldırmaktadır. Bazı zamanlarda program eski sürücüler ile yeni sürücüler arasında ayrım yapamayıp çakışma durumu söz konusu olabiliyor.

Yedekleme yapabilme özelliği sayesinde sistem üzerinde bulunan sürücülerin yedeğini DriverMax sayesinde zip dosyası içerisinde yedekleyebilirsiniz. Programın içerisinde yer alan “export wizard” aracı ile sizin belirlediğiniz driver dosyalarının kopyalarını hazırlayıp otomatik zip paketinde yedekleme yapabilmektedir.

Programın Ekran Görüntüsü

149 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Clean Master (Android) Clean Master (Android)
  TürkçeÜcretsiz16 MB
 • CCleaner (Android) indir CCleaner (Android) indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz2.5 MB
 • AIDA64 AIDA64
  TürkçeÜcretsiz15.17 MB
 • AMD Driver Uninstaller AMD Driver Uninstaller
  İngilizceÜcretsiz1.67 MB
 • IObit Driver Booster indir IObit Driver Booster indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz14 MB
 • Razer Game Booster Razer Game Booster
  İngilizceÜcretsiz39 MB
 • DriverMax Driver HAKKINDA YORUM YAZIN