DriverEasy

DriverEasy

Versiyon/Sürüm4.9.13.1650
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu3.7 MB
ÜreticiDriverEasy
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (3.7 MB)
136 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

DriverEasy Driver Sürücü Bulma Güncelleme Yapma Programı

Bilgisayarın daha iyi performansda çalışma aktivitesi gösterebilmesi için eksik driver sürücülerini bulup yüklemenizi veya eski sürücüleri yeni sürümleriyle güncelleme yapmanızı sağlayan ücretsiz Windows uyumlu Türkçe programdır.Sürücü güncelleme programı birçok bilgisayar kullanıcısı driver bulmakta zorlanıyor ancak DriverEasy programı sayesinde güncelleme ve yeni sürüm yükleme işlemini hızlandırabilirsiniz.

DriverEasy1

Yazılım sağlağı kolay görsel ara yüz kullanım teması sayesinde kullanıcı dostu olup bilgisayarınızda olması gereken ve yüklü olan tüm donanımlarla ilgili kısa net bilgiler vererek bilgi sahibi olmanızı kolaylaştırıyor. Programın nasıl kullanıldığı hakkında bilgi vererek daha verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayalım.

DriverEasy Nedir Nasıl Kullanılır?

Öncellikle kullanabilmeniz için indirson.com ekibinin paylaştığını yazılımı DriverEasy indir yaparak bilgisayarınıza indirip yüklemek olacaktır. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra otomatik sürücü tarama işlemini başlatarak eksik olan donanımı bulmanızı sağlayın. Eksik yada çok eski tarihte güncellenmiş driver programlarını bulduğunuz indirme işlemini başlattığınız vakit deneme sürümü olduğundan dolayı en yüksek (maksimum) 30KB/s hızıyla indirme sağladığını belirtelim. Tam sürümünden faydalanmak için DriverEasy lisence key (serial) kodunu satın almanız gerekmektedir.

Eğer güncellemeden memnun kalmadıysanız hemen yazılımın içerisinde yer alan “Araçlar” butonu adı altında donanım bilgilerinizi görüntüleyip bilgi edinebilir. Sistem geri yüklemesini yedeklediği için eski haline geri döndürme şansınada sahip olabilirsiniz. En popüler kullanıma sahip olan DriverEasy sürücü (driver) güncelleme ile çok zaman harcamak istemeyen kullanıcılar için ideal bir programdır.

Programın Ekran Görüntüsü

136 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Hack Wolfteam indir Hack Wolfteam indir
  TürkçeÜcretsiz12 MB
 • GTA Vice City 2 İstanbul Eklentisi GTA Vice City 2 İstanbul Eklentisi
  TürkçeÜcretsiz7.61 MB
 • PES 2015 Türkçe Spiker Yaması PES 2015 Türkçe Spiker Yaması
  TürkçeÜcretsiz209.11 MB
 • City Car Driving Türkçe Yama City Car Driving Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz20.97 MB
 • GOM Player Türkçe Yama GOM Player Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz300 MB
 • Autocad Crack Autocad Crack
  ingilizceÜcretsiz12.56 MB
 • DriverEasy HAKKINDA YORUM YAZIN