Download Accelerator Plus

Download Accelerator Plus

Versiyon/Sürüm10.0.5.9
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu2.32 MB
ÜreticiSpeedBit
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.32 MB)
214 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Ücretsiz Dosya Hızlı İndirme Programı

Popüler olarak  kullanılan Dünya’da bir çok kişi tarafından tercih edilen hızlı dosya indirme programı download Accelerator Plus DAP patent teknolojisi ile  hizmet vermektedir. program herkes tarafından olay bir şekilde kullanılmaktadır.
Download Accelerator Plus
Basit arayüzü ve  birçok sayısız özellikleri ile  hizmet sağlayan program normal indirme programlarına göre kendi içerisindeki ayarları kullanarak  download süresini en az zamana indirerek  dosya  yüklemesi yapmaktadır.

Download Accelerator Plus

Ücretsiz dosya indirme PDownload Accelerator Plusrogram dap teknolojisi ile 4 katı daha hızlı bir indirme yapısına sahip olup özel eklentisi sayesinde güvenlik üst düzeyde bulunmakta ftp programı olarakta kulanılmaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra  Twitter entegrasyonu, ücretli dosya indirme sitelerine entegre olma sayesinde  çok fonksiyonlu olarak kullanılmaktadır.

İndirme işlemi süren dosyalarınızı durdurma ve daha sonra  devam ettirme özelliğine sahip  program Zone Alarm desteği ile çok fonksiyonlu kullanılan tercih edilen popüler dosya indirme programı olarak kullanılmaktadır. Download Accelerator (hızlı dosya indirme) progamı bir çok dil desteği bulunmaktadır. Yükleme yapmadan Türkçe dilini tercih ettiğinizde  programı Türkçe olarak kullanma şansınız olacaktır. Program  piyasadaki bütün tarayıcıları desteklemektedir.

Download Accelerator Plus Desteklenen Tarayıcılar

Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Safari ve diğer çeşitli tarayıcılarla uyumlu çalışabilmektedir.

Programın Kullanım Kurulum Videosu

Download Accelerator Plus en hızlı dosya indirme sağlayan bilgisayar programı sayesinde tüm kullanıcılarımızın sisteme nasıl kurması ve nasıl kullanması gerektiğini anlatan video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabileceksiniz. Programın ana ekran ve diğer görüntülerini videoda izleyip nasıl kullanmanız gerektiği hakkında ön bilgiye sahip olabilirsiniz.

Download Accelerator Plus Programı Ekran Görüntüsü

214 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Instagram Flume (Mac) Instagram Flume (Mac)
  İngilizceÜcretsiz8 MB
 • Wifi History View Wifi History View
  İngilizceÜcretsiz68.77 KB
 • Youtube Video Download Youtube Video Download
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz37.67 MB
 • YouTube Müzik İndirici YouTube Müzik İndirici
  İngilizceÜcretsiz15.97 MB
 • Vivaldi İnternet Tarayıcısı Vivaldi İnternet Tarayıcısı
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz37.09 MB
 • Instagram for Chrome Türkçe Instagram for Chrome Türkçe
  TürkçeÜcretsiz123 KB
 • Download Accelerator Plus HAKKINDA YORUM YAZIN