Download Accelerator Plus

Download Accelerator Plus

Versiyon/Sürüm10.0.5.9
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu2.32 MB
ÜreticiSpeedBit
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Haziran 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.32 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Ücretsiz Dosya Hızlı İndirme Programı

Popüler olarak  kullanılan Dünya’da bir çok kişi tarafından tercih edilen hızlı dosya indirme programı download Accelerator Plus DAP patent teknolojisi ile  hizmet vermektedir. program herkes tarafından olay bir şekilde kullanılmaktadır.
Download Accelerator Plus
Basit arayüzü ve  birçok sayısız özellikleri ile  hizmet sağlayan program normal indirme programlarına göre kendi içerisindeki ayarları kullanarak  download süresini en az zamana indirerek  dosya  yüklemesi yapmaktadır.

Download Accelerator Plus

Ücretsiz dosya indirme PDownload Accelerator Plusrogram dap teknolojisi ile 4 katı daha hızlı bir indirme yapısına sahip olup özel eklentisi sayesinde güvenlik üst düzeyde bulunmakta ftp programı olarakta kulanılmaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra  Twitter entegrasyonu, ücretli dosya indirme sitelerine entegre olma sayesinde  çok fonksiyonlu olarak kullanılmaktadır.

İndirme işlemi süren dosyalarınızı durdurma ve daha sonra  devam ettirme özelliğine sahip  program Zone Alarm desteği ile çok fonksiyonlu kullanılan tercih edilen popüler dosya indirme programı olarak kullanılmaktadır. Download Accelerator (hızlı dosya indirme) progamı bir çok dil desteği bulunmaktadır. Yükleme yapmadan Türkçe dilini tercih ettiğinizde  programı Türkçe olarak kullanma şansınız olacaktır. Program  piyasadaki bütün tarayıcıları desteklemektedir.

Download Accelerator Plus Desteklenen Tarayıcılar

Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Safari ve diğer çeşitli tarayıcılarla uyumlu çalışabilmektedir.

Programın Kullanım Kurulum Videosu

Download Accelerator Plus en hızlı dosya indirme sağlayan bilgisayar programı sayesinde tüm kullanıcılarımızın sisteme nasıl kurması ve nasıl kullanması gerektiğini anlatan video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabileceksiniz. Programın ana ekran ve diğer görüntülerini videoda izleyip nasıl kullanmanız gerektiği hakkında ön bilgiye sahip olabilirsiniz.

Download Accelerator Plus Programı Ekran Görüntüsü

297 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Instagrab (Android) indir Instagrab (Android) indir
  İngilizceÜcretsiz17 MB
 • Free Download Manager Free Download Manager
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz47 MB
 • Gramblr Pc to instagram Gramblr Pc to instagram
  İngilizceÜcretsiz27 MB
 • Gramblr indir Gramblr indir
  İngilizceÜcretsiz27 MB
 • EMDB Film indirme Programı EMDB Film indirme Programı
  İngilizceÜcretsiz3 MB
 • EagleGet Dosya indirici EagleGet Dosya indirici
  TürkçeÜcretsiz6.21 MB
 • Download Accelerator Plus HAKKINDA YORUM YAZIN