Device Doctor

Device Doctor

Versiyon/Sürüm2.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.85 MB
ÜreticiDevice Doctor
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Windows
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (8.85 MB)
162 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Otomatik Driver Program Güncelleme Uygulaması

Bilgisayar sisteminizde yüklü güncel olmayan programları denetleyerek programları yeni sürümünü bulup otomatik güncelleme işlemini gerçekleştiriyor. Programları güncelleyerek sizlere daha iyi bir hizmet sunmasını sağlıyor.

Device Doctor

Device Doctor

Yazılım sistemde küçük bir yer kaplıyor lakin çok büyük hizmet sağlıyor. Device Doctor ücretsiz son sürüm paketi ile kullanıcıyla buluşuyor. Device Doctor ile artık yazılım sayesinde bir çok programa son sürümüyle sahip olabileceğiz. Her bilgisayarda bulunması gereken yazılımlarda birisi olduğunu şiddetle belirtiyoruz.

Device Doctor ile Programlar Nasıl Güncellenir?

Öncellikle yazılımı kurduktan sonra gelen ana ekrandan “Begin Scan” botununa tek tıklıyoruz.  Bu tıklama sistemde bulunan güncel olmayan programları buluyor. Zaten gerisini yazılım pratik bir şekilde hallediyor güncel olmayan programların tespitini yaptıktan sonra otomatik güncellemeyi gerçekleştiriyor. Bu sayede gereksiz zaman kayıplarından ve yazılımları son sürümünü arayıp bulana kadar bir çok zahmete girmemizi önlüyor.

Yazılım söylediğimiz gibi kolay kullanım arayüzü ile her seviyeden kullanıcıya hitap edebiliyor. Ücretsiz sınırsız kullanım paketi ile kullanıcı memnuniyetini sağlıyor. indirson.com ekibi sizlere değerli zamanlar diler.

Bilgisayar sisteminizde yer alan tüm programların güncellenmesi gerektiği vakit son sürümlerini internet bağlantınız sayesinde bulup yüklü olan tüm yazılımların güncel sürümlerini kullanmanızı sağlıyor. Bu sayede hem bilgisayarınızın performansında düşüklük meydana gelmiyor hemde tüm yazılımların yeni çıkan özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz.

Aşağıda yer alan ekran fotoğraflarını inceleyerek  Device Doctor yazılımın içeriğinde ne gibi işlevler sağladığını ve ana ekran görüntülerini inceleyip ön bilgi edinebilirsiniz. Windows bilgisayarınızın daha iyi performans sergilemesi için mutlaka yüklü bulunması gereken yazılımlar arasında yer alıyor.

Device Doctor Programı Ekran Görüntüsü

162 kez indirildi

Benzer Programlar

 • EaseUS Data Recovery indir EaseUS Data Recovery indir
  İngilizceÜcretsiz13 MB
 • Personal Backup indir Personal Backup indir
  İngilizce-AlmancaÜcretsiz15 MB
 • Wise System Monitor Wise System Monitor
  İngilizceÜcretsiz1.60 MB
 • Disk Drill Dosya Kurtar Disk Drill Dosya Kurtar
  İngilizceÜcretsiz15.73 MB
 • DriverMax Driver DriverMax Driver
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz5.47 MB
 • Total Uninstall Pro Türkçe Total Uninstall Pro Türkçe
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz23.7 MB
 • Device Doctor HAKKINDA YORUM YAZIN