Cümle Çeviri Programı

Cümle Çeviri Programı

Versiyon/Sürüm 1.6
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu2.12 MB
ÜreticiEnder ARSLANTÜRK
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Mayıs 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.12 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Cümle Çeviri Programı Yabancı Kelime Text Metin Çevirici

Yabancı kelimeleri Türkçeye çeviren programın son sürümünü sitemizden ücretsiz indirin. Yabancı cümleleri anlatımında bozukluklar olmadan en doğru biçimde Cümle Çeviri Programı sayesinde Türkçe diline veya istediğiniz dile çevirme imkanı sunan yazılım tamamen ücretsiz hizmet veriyor. Türkiye’nin projesi içerisinde yer alan cümleleri maksimum kelimeye çevirme özelliğine sahiptir. Bir nevi sözlük programı veya metin çeviri sözlük olarakta kullanılmaktadır.

Cümle Çeviri Programı indir

Cümle Çeviri Programı

İngilizce kelimeleri Türkçeye çevirirken sıkıntılar mı yaşıyorsunuz bu yazılım tam size göre. Cümle Çeviri yazılımında Liste çevirisi,Etkileşimli çeviri ve Standart çeviri gibi bir çok seçenek sunmaktadır. Bu sayede istediğiniz türde çevirmeler yaparak tez veya herhangi bir çalışmalarınızda kolalıkla işlerinizi halledebileceksiniz.

İstediğiniz dildeki cümleyi metini ve her türlü text yazıları istediğiniz dilden istediğniiz dile çeviren kolay pratik bir dil çeviri programı her bilgisayarda bulunması gereken bir programdır.

Türkçe’yi bilmeyen Türkçe’yi en iyi şekilde konuşmak isteyen kullanıcılar içinde bulunması zor mükkemel bir yazılım olma özelliği taşımaktadır. Cümle Çeviri uygulamasını www.indirson.com sitesinde kolaylıkla bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Artık dilleri öğrenmek çok kolay olcak.

Not: Program casus yazılım belirtileri taşıdığı için internet ortamında tüm paketleri kaldırılmış olup sizlerin daha iyi çeviri yapabilmesi adına google translate sitesine yönlendirme yapılmıştır.

Çeviri Programı Türkçe Videosu

Değerli kullanıcılarımızın tüm indirme ve yükleme aşamasında takip edeceği yolu daha sağlıklı bir şekilde yürütebilmesi adına video çekimi yapılarak bilgi sahibi olmanız sağlanmıştır.

Programın Ekran Görüntüsü

 

832 kez indirildi

Benzer Programlar

 • YasaBul Mevzuat Programı YasaBul Mevzuat Programı
  TürkçeÜcretsiz190 MB
 • Logitech G930 Sürücüsü indir Logitech G930 Sürücüsü indir
  İngilizceÜcretsiz89 MB
 • Advanced Archive Password Advanced Archive Password
  İngilizceDeneme Sürümü2.30 MB
 • ProduKey (Windows) indir ProduKey (Windows) indir
  İngilizceÜcretsiz65.17 KB
 • ProduKey ProduKey
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz65 KB
 • TcMax Soy Ağacı indir TcMax Soy Ağacı indir
  TürkçeÜcretsiz293 KB
 • Cümle Çeviri Programı HAKKINDA YORUM YAZIN