CrazyTalk

CrazyTalk

Versiyon/Sürüm7.2.1824.1
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu145.76 MB
ÜreticiReallusion Inc.
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Mayıs 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (145.76 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Animasyonlu Konuşan Yüz Oluşturma Programı

Animasyonları resimlerle oluşturan yazılım cansız duran resimleri konuşturuyor. Resimlerde ki karakterler konuşmasını sağlayan yazılım sayesinde çok farklı animasyonlar hazırlayın.

CrazyTalk

CrazyTalk

Resim dosyalarına yepyeni efektler vererek resimlerde bulunan yüzleri harekete geçireceksiniz. İstediğiniz resmi alıp karakterlere yepyeni yüz mimikleri verebilirsiniz. Günümüz teknolojisine ayak uydurmayı başarmış CrazyTalk yazılım sayesinde çizgi filmler oluşturabilirsiniz. Gelişmiş özellikleri ve kolay kullanımı sayesinde her seviyede ki kullanıcıya hitap ediyor.

Kendi ses kaydınızı yapıp resimlerde ki karakterlere kendi sesinizi ekleyebilirsiniz. Yüz ifadeleri ile hareketli yepyeni resimler oluşturup eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Karakterlere yepyeni mimikler vererek farklı animasyonlar hazırlamak çok basit hal alacak.

Tanıtım animasyonları hazırlayarak bir yerin tanıtımın yapabilecek ayrıca hareketli avatar resimleri oluşturabileceksiniz. Profesyonel animasyonları CrazyTalk son sürümü programı sayesinde yapabileceksiniz. Video formatları ile de başarılı bir şekilde çalışma aktivitesi gösteriyor.

CrazyTalk Programın Kurulum ve incelemesi

En iyi animasyon oluşturma programları arasında listenin başında gösterilen yazılımın bilgisayara nasıl yüklenmesi gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilmeniz adına çekilen video çekimini izleyerek bilgi sahibi olun. Konuşan Animasyon Yapma programı hakkında kısa video çekiminin içeriğinde kurulumu ve programın ana yüz ekranına kadar gelen noktada küçük izlenimler yapılarak sizlerin faydasına olabilmesi için hazırlanmıştır.

CrazyTalk Programı Ekran Görüntüsü

Sizler için özel kurulum yapılmış olan yazılımın ekran fotoğrafları çekilerek nasıl hizmet verdiği içeriğinde nelerin olduğu hakkında kısa zamanda bilgi sahibi olabileceğiniz çekilde HD kalitede resimler çekilmiştir.

589 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Cinema 4D Studio Cinema 4D Studio
  İngilizceDeneme Sürümü3.15 GB
 • Instagiffer Instagiffer
  ingilizceÜcretsiz27.87 MB
 • Photo Flash Maker Photo Flash Maker
  enÜcretsiz39.03 MB
 • MemoriesOnTV MemoriesOnTV
  enDeneme Sürümü7.43 MB
 • Ulead Gif Animator Ulead Gif Animator
  enDeneme Sürümü10.5 MB
 • Free Slideshow Maker Free Slideshow Maker
  enÜcretsiz5.88 MB
 • CrazyTalk HAKKINDA YORUM YAZIN