Coach Bus Simulator 2017

Coach Bus Simulator 2017

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiZuuks Games
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Mart 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Şehirler Arası Otobüs Sürme Oyunu 2017

Şehirler Arası Otobüs Sürme oyununu 30 milyondan fazla android kullanıcı tarafından yüklenen tamamen Türkçe ve ücretsiz oyundur. City Driving ve Truck Simulator oyunu yapımcılarının tasarladığı yepyeni otobüs sürme simuslasyonu sizlerle.

Şehirler Arası Otobüs Sürme Oyunu Nasıl Oynanır?

Eğer otobüs sürmeyi seviyorsanız Avrupa yollarında otobüs şoförü olmaya hazır olun. Android cihazlar oynanan ve bilgisayar grafik ekran kalitesiyle sizlere muhteşem bir otobüs sürme deneyimi sunuyor. Coach Bus Simulator 2017 Android Otobüs Sürme Oyunu otobüs kullanma tecrübesini mobil android cihazlara getiriyor. Oyunda şehir içinde otobüs kullanarak ve yolcu taşıyarak para kazanıyoruz. Trafikte otobüs kullanmak her ne kadar zor olsada yolcularımızı kısa sürede ulaşmak istedikleri yere bırakmak için çaba sarfediyoruz. Yolcu taşıma esnasında otobüste tüm trafişk kurallarına uymaya özen göstermemiz gerekiyor.

Coach Bus Simulator 2017 otobüs sürme oyunu dilerseniz dış ve iç kamera açılarıyla oynayın. Otobüslerin iç tasarımlarına büyük özen gösteren oyun yapımcıları 6 adet hazırladıkları lüks otobüslerin yanı sıra yeni otobüslerinde ekleneceğinin sözünü veriyor. Şehirler arası otobüs sürme oyunu tamamen Türkçe içeriğe sahip olan 2017 yılının en güzel grafiklerine ve gerçekçi otobüs sürme deneyimi sunuyor. Köy, şehir, otoban ve birden fazla görev içeren Coach Bus Simulator 2017 otobüs oyunu farklı özellikler ile android oyun severlerini bekliyor.

174 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Power Rangers: Legacy Wars Power Rangers: Legacy Wars
  İngilizceÜcretsiz166 MB
 • Shadowmatic Shadowmatic
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz229 MB
 • Toy Blast Game Oyna Toy Blast Game Oyna
  İngilizceÜcretsiz45 MB
 • Qubes HD Oyunu Qubes HD Oyunu
  TürkçeÜcretsiz
 • FarmVille 2 Oyunu FarmVille 2 Oyunu
  TürkçeÜcretsiz46 MB
 • Super Mario Run Android İndir
  enÜcretsiz61.76 Mb
 • Coach Bus Simulator 2017 HAKKINDA YORUM YAZIN