CM Security indir

CM Security indir

Versiyon/Sürüm1.0.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu55 MB
ÜreticiCheetah Mobile (AppLock & AntiVirus
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (55 MB)
98 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

CM Security Antivirüs Koruma ve Hızlandırıcı Mobil Uygulaması

Akıllı cihazınızı hızlandırma ve antivirüslerden koruma sağlayan güvenliğinizi en üst seviyede koruma sağlayan android hızlandırma uygulamasıdır. Akıllı tabletlerde ve telefonlarda kullanabilmeniz için tasarlanmış ücretsiz mobil uygulamadır.

Profesyonel Güvenlik Sağlıyor!

CM Security Antivirüs ve android hızlandırıcı mobil uygulamasıyla güvenliğinizi tehtit edecek kötü içeriklere karşı adeta etten duvar örüyor. Profesyonel virüs koruma teknolojisi sayesinde hem bulut tabanlı hemde yerel güvenlik veri tabanıyla güvenlik koruma aktivitesi sağlıyor. Kötü içerikli virüslere, antivirüslere, truva atı, casus yazılımlar, istenmeyen reklam yazılımları ve diğer çeşitli güvenlik tehtitlerine karşı koruma sağlıyor.

Herhangi bir güvenlik tehtit unsuru alğıladığı zaman gerçek zamanlı koruma moduna geçen CM Security-Free Antivirus mobil ile otomatik arka planda koruma sağlıyor. Uygulamaları, güncellemeleri, web sitelerini, verilerimizi ve güvenlik açığı olan klasörleri otomatik tarama yaparak virüsleri temizliyor. CM Security android hızlandırıcısı ile otomatik çalışan güvenlik kalkanı tüm güvenliğinizin üst düzeyde olmasını sağlıyor.

Gereksiz Dosya Temizliği!

Dünya’nın en iyi antivirüs koruma mobil uygulaması seçilmiş olup tam 7 kez ödüle layık görülmüştür. Android cihazınızda yer alan gereksiz dosyaların temizliğini yaparak telefondaki çöp dosya kalıntılarını otomatik siliyor. Böylelikle ön belleğinizin şişmeden hızlı bir performans sergilemesine sebep olmaktadır. Telefonun hafıza kartlarınıda tarayarak virüsleri ve gereksiz çöp dosyalarını silmektedir. Hafıza kartları için güvenlik önlemleriyle farklı seçenekler sunuyor.

Arama Engelleme Özelliği!

CM Security Android Antivirüs ve Hızlandırıcı mobil uygulaması ile sizleri rahatsız eden tanımadığınız cep numaralarınıda engellemeniz için seçenek sunmuştur. Bu sayede istenmeyen telefon numaralarını engelleyerek sizleri arayıp rahatsız edilmenizi engellemiş olmaktadır. Türkçe dil desteği ile daha kolay kullanım imkanı oluşturup istediğiniz zaman virüs taraması ve telefon hızlandırma aktivitelerini ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Virüs Koruma Mobil Görüntüleri

98 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Prisma iOS indir Prisma iOS indir
  İngilizceÜcretsiz133 MB
 • Google Maps Haritalar indir Google Maps Haritalar indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz15 MB
 • Netflix HD Film İzle Netflix HD Film İzle
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz57 MB
 • Expense IQ Bütçe Planlayıcı Expense IQ Bütçe Planlayıcı
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz17 MB
 • Google Allo Android (APK) indir Google Allo Android (APK) indir
  İngilizceÜcretsiz13.96 MB
 • Instagram Video indir Instagram Video indir
  TürkçeÜcretsiz7 MB
 • CM Security indir HAKKINDA YORUM YAZIN