Chicken Invaders

Chicken Invaders

Versiyon/Sürüm1.30
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu3.12 MB
ÜreticiInterAction Studios
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Haziran 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.12 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Eğlenceli Tavuk istila Oyunu

Tavukların dünyasını en iyi şekilde yansıtmayı amaçlayan oyun her yaştaki oyun severe hitap edebiliyor. Oyun tavukların dünyayı istila ettiği senaryosuyla piyasaya sürülmüştür. Tavuk Vurma macera oyunuda diyebileceğimiz oyunda farklı bir süreven ve farklı bir oyun kurgusu ile oyunun içindeymiş gibi  olacaksınız.

Chicken Invaders

Bunaltı içinde ki kullanıcıların farklı oyunlar aradığında bu oyun tam sizlere göre olduğunu belirtelim. Keyifli macera yaşacağınız oyunda oyunun serüvenine kapılıp dünya dertlerini unutarak kafanızı en iyi şekilde dağıtabileceksiniz.

Chicken Invaders Oyunu Amacı

Space Invaders oyunundan esinlenerek senaryolanan Chicken Invaders oyunu kısa zamanda ismini duyurmayı başarmıştır. Chicken Invaders oyunu basit ve keyifli oyunun amacından bahsedelim görevlerimizi neler bir bakalım.

Uzayda oynadığımız oyunda uzay gemi aracımızda bulunan tavuk ve tavuklarını yumurtalarını imha etmemiz gerekiyor. Eğer imhayı kısa süre içinde yapmaz iseniz küçücük tavuklar kocaman hale gelip bizleri yeni duruma düşürebiliyorlar. Yenik düşmemek için tavuk filosunu ve yumurtalardan civcivler çıkmadan temizleyin hepsini.

Nasıl Oynanır?

Klavyenin sağ ve sol tuş yön tuşları ile kolay bir oyun oynama seçeneği ile hazırlanmış. Saldırıya hızlı bir şekilde geçebilmek için “Space” (boşluk) tuşuna basıyoruz. Klavyede sağda ki CTRL tuşu ile de füze silahlarımız devreye girip fırlatıyoruz. Oyundan tamamen ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Oyunun Kurulum inceleme Videosu

Oyunun kurulum sırasında nasıl yüklemeniz gerektiğini anlatan video çekimini izleyerek atacağınız adımları sağlıklı bir şekilde izleyip bilgi sahibi olabilirsiniz. Kurulumda tüm adımlar programın indirme aşamasında itibaren çekilmiş olup içeriğinde küçük incelemeler yapılarak video çekimi yapılmıştır. Küçük oyun severlerin keyifle oynayacağı oyunda eğlenceli zamanlar dileriz.

Chicken Invaders Programı Kurulum Görüntüsü

1108 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Mount and Blade 2: Bannerlord Mount and Blade 2: Bannerlord
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz4 GB
 • Sniper Elite 4 Oyunu indir Sniper Elite 4 Oyunu indir
  İngilizceÜcretli
 • For Honor Savaş Oyunu For Honor Savaş Oyunu
  İngilizceÜcretsiz357 MB
 • Spider Man 2 Oyunu Spider Man 2 Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz164 MB
 • Crysis 2 Oyunu Crysis 2 Oyunu
  İngilizceÜcretsiz1.57 GB
 • Crysis 2 %100 Türkçe Yama Crysis 2 %100 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz278 MB
 • Chicken Invaders HAKKINDA YORUM YAZIN