Cheat Engine

Cheat Engine

Versiyon/Sürüm6.5.1
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu10.35 MB
ÜreticiDark Byte
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (10.35 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Oyun Hile Programı

Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarlar için hazırlanmış olan Oyun hile programı  bütün oyunların ayarlarına  müdahale edebilen bir  hile ve oyun ayar düzenleyici bir programdır. Cheat Engine hile programı ile oyunlar içinde çoğu ayarrları kendinize göre değiştirme imkanınız bulunmaktadır.

Cheat Engine indir

Cheat Engine

Bu  farklı program ile oyunlar içerisinde zorladığınız oyunlarda veya kolay gelen oyunların içerisinde  hakkınız olan can sayısını azaltabilir veya fazlalaştrabiliyorsunuz.

Bedava Oyun Hile Programında Oyun içerisindeki  zorluk  ayarlarını değiştirerek sevdiğiniz oyunu oynarken daha iyi bir şekilde oyun üzerinde optimize  ayarlarını yapabiliyorsunuz.

Cheat Engine programı oyun içierisinde çalışırken popüler taracı üzeinden istediğiniz hileleri de gerçekleştirme durumunuz var, oyun içerisinde gördüğünüz hataları düzeltme  sansınızda bulunmaktadır.

Programın özellikleri arasında hangi oyuna girerseniz girin o oyunun özelliklerine göre oyun içierisinde  (memory scanner)özelliği ile hangi ayarları değiştirebileceğinizi söylerken, (debugger) özelliği ilede hataları düzenleyebiliyorsunuz.

Not: Programı kurarken sadece dikkat etmeniz gereken  kısım üçüncü parti yazılım teklifine dikkat etmeniz gerekmektedir.

En çok oyun severlerin tercih ettiği yazılım sayesinde oyunların içerisinde birçok yeni hileler yaparak geçemediğiniz bölümleri kolaylıkla geçebilmenizi sağlamaktadır. Tüm oyun severlerin bilgisayarlarında yüklü olmasını tavsiye ettiğimiz programlar arasında yer almaktadır. Oyunda hile yapma programının ekran görüntülerini inceleyerek program hakkında ön bilgi edinip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cheat Engine Programı Ekran Görüntüsü

236 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Counter Strike 1.6 Türkçe Yama Counter Strike 1.6 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz1.77 MB
 • American Truck Simulator indir American Truck Simulator indir
  İngilizceÜcretsiz
 • GTA 5 Oyunu Save Dosyası GTA 5 Oyunu Save Dosyası
  İngilizceÜcretsiz175 MB
 • Happy Wheels Oyunu Happy Wheels Oyunu
  İngilizceDeneme Sürümü4.3 MB
 • My Talking Angela Oyunu indir My Talking Angela Oyunu indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz75 MB
 • Pepee ile ilk Oyunum indir Pepee ile ilk Oyunum indir
  TürkçeÜcretsiz42 MB
 • Cheat Engine HAKKINDA YORUM YAZIN