CamStudio

CamStudio

Versiyon/Sürüm2.7.2
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu2.96 MB
ÜreticiCamStudio
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Haziran 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.96 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

CamStudio Masaüstü kaydedici ve Ekran Videosu Çekme Programı

Bilgisayarınızda herhangi bir işlem yaparken  bu işlemleri tekrar izlemek isteyenler için tasarlanmış  bilgisayar masaüstü ekran görüntüsü alma ve kaydetme programı olan CamStudio ile ister videolarınız swf istersinizde AVI formatı şeklinde kayıt edebilme özelliği bulunmaktadır.

CamStudio logo

CamStudio

CamStudio herkesin anlayacağı  basit görünümlü  şık tasarımı ile herkes kolay bir şekilde  kullanma özelliği ile  sürekli olaraktan tercih edilen bir program haline  gelmiştir. Siz işlerinizi yaparken araç çubuğu üzerinde bulunan  butonları sayesinde başlatma, durdurma  özelliği sayesinde kolay bir kullanıma sahiptir.

Bilgisayar üzerinde yaptığınız işlemin tam görüntüsünü alıp diğer kısımları kayıt etmemesi için programda görüntülerini büyütme ve küçültme yerleri bulunmaktadır. Siz videonuzu çekerken ses alma özelliği sayesinde de videonuzu sesli çekmiş olacaksınız.

Masaüstü Kayıt Edici bilgisayarda işlerinizi yaparken açık olsa bile sizin hızınızı yavaşlatmayacak şekilde sistemi az  kullanmaktadır.

Bilgisayarınızda çalışma şekilleri farklı olabileceğini düşünen program yapımcıları programın tuşlarının sizin istediğiniz yere taşıma  özelliği koyma sebebi ve tamamen ücretsiz olmasıyla alakalı durum sayesinde birçok bilgisayar kullanıcısının ilk tercihi arasında yer almaktadır ve diledikleri gibi sunumlar ve video çekimleri yapmaktadırlar.

Bilgisayar kullanıcılarının büyük bir ilgiyle kullandığı masa üstü ekran videosu çekme ve ekran fotoğrafı çekme programı sayesinde bilgisayarda yapmış olduğunuz tüm aktiviteleri çekerek kayıt yapmanızı sağlıyor. Ücretsiz ve sınırsız kullanım paketinden tüm windows işletim sistemi kullanan kullanıcılar faydalanabilir son sürümünü indirson.com sitemizden indirebilirsiniz. Hemen indir butonuna basarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

CamStudio Programı Ekran Görüntüsü

207 kez indirildi

Benzer Programlar

 • SAMSUNG Kies SAMSUNG Kies
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz40 MB
 • Windows 10 indir Windows 10 indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz20 MB
 • Fake Voice Ses Değiştirici Fake Voice Ses Değiştirici
  İngilizceÜcretsiz7 MB
 • Greenshot indir Greenshot indir
  İngilizceÜcretsiz1.30 MB
 • EMDB Film indirme Programı EMDB Film indirme Programı
  İngilizceÜcretsiz3 MB
 • Windows 7 (ISO) Kurulum Windows 7 (ISO) Kurulum
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz
 • CamStudio HAKKINDA YORUM YAZIN