CamStudio

CamStudio

Versiyon/Sürüm2.7.2
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu2.96 MB
ÜreticiCamStudio
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.96 MB)
144 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

CamStudio Masaüstü kaydedici ve Ekran Videosu Çekme Programı

Bilgisayarınızda herhangi bir işlem yaparken  bu işlemleri tekrar izlemek isteyenler için tasarlanmış  bilgisayar masaüstü ekran görüntüsü alma ve kaydetme programı olan CamStudio ile ister videolarınız swf istersinizde AVI formatı şeklinde kayıt edebilme özelliği bulunmaktadır.

CamStudio logo

CamStudio

CamStudio herkesin anlayacağı  basit görünümlü  şık tasarımı ile herkes kolay bir şekilde  kullanma özelliği ile  sürekli olaraktan tercih edilen bir program haline  gelmiştir. Siz işlerinizi yaparken araç çubuğu üzerinde bulunan  butonları sayesinde başlatma, durdurma  özelliği sayesinde kolay bir kullanıma sahiptir.

Bilgisayar üzerinde yaptığınız işlemin tam görüntüsünü alıp diğer kısımları kayıt etmemesi için programda görüntülerini büyütme ve küçültme yerleri bulunmaktadır. Siz videonuzu çekerken ses alma özelliği sayesinde de videonuzu sesli çekmiş olacaksınız.

Masaüstü Kayıt Edici bilgisayarda işlerinizi yaparken açık olsa bile sizin hızınızı yavaşlatmayacak şekilde sistemi az  kullanmaktadır.

Bilgisayarınızda çalışma şekilleri farklı olabileceğini düşünen program yapımcıları programın tuşlarının sizin istediğiniz yere taşıma  özelliği koyma sebebi ve tamamen ücretsiz olmasıyla alakalı durum sayesinde birçok bilgisayar kullanıcısının ilk tercihi arasında yer almaktadır ve diledikleri gibi sunumlar ve video çekimleri yapmaktadırlar.

Bilgisayar kullanıcılarının büyük bir ilgiyle kullandığı masa üstü ekran videosu çekme ve ekran fotoğrafı çekme programı sayesinde bilgisayarda yapmış olduğunuz tüm aktiviteleri çekerek kayıt yapmanızı sağlıyor. Ücretsiz ve sınırsız kullanım paketinden tüm windows işletim sistemi kullanan kullanıcılar faydalanabilir son sürümünü indirson.com sitemizden indirebilirsiniz. Hemen indir butonuna basarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

CamStudio Programı Ekran Görüntüsü

144 kez indirildi

Benzer Programlar

 • İngilizceDeneme Sürümü
 • VPN Unlimited indir VPN Unlimited indir
  İngilizceÜcretsiz24 MB
 • FastStone Image Viewer indir FastStone Image Viewer indir
  İngilizceÜcretsiz5.5 MB
 • MorphVOX Pro indir MorphVOX Pro indir
  İngilizceÜcretsiz5.1 MB
 • mHotSpot Pc Wi-Fi Dağıtıcı indir mHotSpot Pc Wi-Fi Dağıtıcı indir
  İngilizceÜcretsiz813 KB
 • Miranda IM Sohbet indir Miranda IM Sohbet indir
  İngilizceÜcretsiz2.80 MB
 • CamStudio HAKKINDA YORUM YAZIN