CamStudio

CamStudio

Versiyon/Sürüm2.7.2
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu2.96 MB
ÜreticiCamStudio
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Nisan 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.96 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

CamStudio Masaüstü kaydedici ve Ekran Videosu Çekme Programı

CamStudio bilgisayarınızda herhangi bir işlem yaparken  bu işlemleri tekrar izlemek isteyenler için tasarlanmış  bilgisayar masaüstü ekran görüntüsü alma ve kaydetme programı olan CamStudio ile ister videolarınız swf istersinizde AVI formatı şeklinde kayıt edebilme özelliği bulunmaktadır.

CamStudio

CamStudio herkesin anlayacağı  basit görünümlü  şık tasarımı ile herkes kolay bir şekilde  kullanma özelliği ile  sürekli olaraktan tercih edilen bir program haline  gelmiştir. Siz işlerinizi yaparken araç çubuğu üzerinde bulunan  butonları sayesinde başlatma, durdurma  özelliği sayesinde kolay bir kullanıma sahiptir.

Bilgisayar üzerinde yaptığınız işlemin tam görüntüsünü alıp diğer kısımları kayıt etmemesi için programda görüntülerini büyütme ve küçültme yerleri bulunmaktadır. Siz videonuzu çekerken ses alma özelliği sayesinde de videonuzu sesli çekmiş olacaksınız.

Masaüstü Kayıt Edici bilgisayarda işlerinizi yaparken açık olsa bile sizin hızınızı yavaşlatmayacak şekilde sistemi az  kullanmaktadır.

Bilgisayarınızda çalışma şekilleri farklı olabileceğini düşünen program yapımcıları CamStudio programın tuşlarının sizin istediğiniz yere taşıma  özelliği koyma sebebi ve tamamen ücretsiz olmasıyla alakalı durum sayesinde birçok bilgisayar kullanıcısının ilk tercihi arasında yer almaktadır ve diledikleri gibi sunumlar ve video çekimleri yapmaktadırlar.

Bilgisayar kullanıcılarının büyük bir ilgiyle kullandığı masa üstü ekran videosu çekme ve ekran fotoğrafı çekme programı sayesinde bilgisayarda yapmış olduğunuz tüm aktiviteleri çekerek kayıt yapmanızı sağlıyor. Ücretsiz ve sınırsız kullanım paketinden tüm windows işletim sistemi kullanan kullanıcılar faydalanabilir son sürümünü indirson.com sitemizden indirebilirsiniz. Hemen indir butonuna basarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

CamStudio Programı Ekran Görüntüsü

241 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Canlı Yayın Programı Open Broadcaster Canlı Yayın Programı Open Broadcaster
  enÜcretsiz8.0 Mb
 • Gom Cam indir
  trÜcretsiz25.2 MB
 • Fraps Fraps
  İngilizceÜcretsiz2 MB
 • Video Capture Video Capture
  İngilizceÜcretsiz773 KB
 • LightShot LightShot
  İngilizceÜcretsiz2.37 MB
 • Camtasia Studio (Mac) indir Camtasia Studio (Mac) indir
  İngilizceÜcretsiz188 MB
 • CamStudio HAKKINDA YORUM YAZIN