Bus Driver

Bus Driver

Versiyon/Sürüm1.5
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu61 MB
ÜreticiSCS Software
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Haziran 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (61 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Otobüs Sürme Yolcu Taşıma Oyunu

Gerçekci yolcu otobüsü sürmek istiyorsanız bu oyun tam size göre hazırlanmış  popüler oyunlar arasında yerini almış Bus Driver oyunu sizleri bekliyor.

Bus Driver oyunu

Bus Driver

Oyun içerisindeki gerçekçilik payı ile oyun oynayanlara ayrı bir  keyif alan  kişiler otobüs sürme  yeteneklerinide arttırmış olacaklardır. Oyunun amacı şehir içinde yolcu otobüsü sürerek  yolcuların gitmek istediği yere en dikkatli bir şekilde götürmeniz istenmektedir. Oyunun içindeki verilen zaman içerisinde servislerimizi  tamamlamamız gerekmektedir.

Bus Driver oyununuda sadece zamana karşı yarışmıyoruz. Taşıdığımız yolcuları mutsuz etmemezi gerekmektedir. Ayrıca sağlıklı  ve yaralandırmadan gitmek istedikleri ulaştırmamız isteniyor. Otobüs yolcu taşıma oyununda dikkat etmemiz gereken başka bir unusurda   yolcularımız taşırken şehir içinde  trafik kurallarına dikkat etmemiz ve kaza yapmadan  istenilen sürede ulaşmamız gerekmektedir.

Bus Driver oyununda birbirinden farklı otobüs seçme imkanımız bulunmaktadır. Oyunun farklı şekillerde oluşturulmuş haritaları bulunmaktadır. Farklı mahalleler  sokaklar ile otobüs  oyununda sıkılmadan sürekli olarak keyif alacaksınız.

Bus Driver oyununda farklı şekillerde görevler sizi bkliyor ister turist taşıyan bir otobüs olma imkanınız varken, dilerseniz otobüsünüz ile okul  servisi olarakta görev yapma imkanınız bulunmaktadır. Gerçekçi otobüs sürme oyunu ile yolcu taşımanın ayrı keyfini yaşayacaksınız.

Otobüs sürmeyi severler için sehir içinde eşsiz yolcu alma ve taşıma görevini üstlenerek birbirinden farklı kaliteli otobüsleri sürebilmenizi sağlayan gerçeğe yakın oyunun grafik ekran görüntüsü hakkında bilgi edinebilmek için ekran fotoğraflarını inceleyerek bilgi edinin ve bu sayade sevdiğiniz taktirde oyunu indirme aşamasını gerçekleştirin.

Bus Driver Oyunu Ekran Görüntüsü

389 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Mount and Blade 2: Bannerlord Mount and Blade 2: Bannerlord
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz4 GB
 • Sniper Elite 4 Oyunu indir Sniper Elite 4 Oyunu indir
  İngilizceÜcretli
 • For Honor Savaş Oyunu For Honor Savaş Oyunu
  İngilizceÜcretsiz357 MB
 • Spider Man 2 Oyunu Spider Man 2 Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz164 MB
 • Crysis 2 Oyunu Crysis 2 Oyunu
  İngilizceÜcretsiz1.57 GB
 • Crysis 2 %100 Türkçe Yama Crysis 2 %100 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz278 MB
 • Bus Driver HAKKINDA YORUM YAZIN