BurnAware Free indir

BurnAware Free indir

Versiyon/Sürüm9.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu9.43 MB
ÜreticiBurnAware Technologies
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi23 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (9.43 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Blu-Ray CD ve DVD Yazma Programı

BurnAware Free tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiz piyasadaki en iyi çıktı alma programlarından bir tanesidir. CD, dvd veya blu-ray üzerine her türlü dosyayı yazdırabilmenizi sağlar. Üstelik dosya boyutları ve görüntü – ses kalitesi konusunda hiç bir sıkıntı bulunmaksızın işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BurnAware Özellikleri

Piyasadaki diğer Ücretsiz CD/DVD/Blu-ray yazma programı ile kıyaslandığı zaman tüm diskleri yazdırabilen formatta olması en büyük artılarından bir tanesidir. Pek çok formatta yazılım yapabilmesi, HD kalite sunması, çoklu ortam disk oluşturabilmesi ve ara yüzünün Türkçe hizmet verebilmesi diğer artıları arasındadır.

Türkçe dil desteği sayesinde çok daha anlaşılır ve kaliteli hizmet sunan BurnAware Free, ücretsiz olarak indirilebilmesi ve tüm Windows sistemlerinde çalışabilmesi sayesinde son derece kullanışlıdır.

BurnAware Free Ne İşe Yarar?

Aslında temel olarak cd ve DVD gibi tüm disklere her türlü dosyayı yazdırabilmenizi sağlar. Her formatta çıktı alabileceğiniz gibi her tür materyali de yazdırabilirsiniz. Yani müzik, film, makale ve daha pek çok içeriği sorunsuz bir şekilde yazdırabilirsiniz.

BurnAware Nasıl Kullanılır?

BurnAware Free’yi kullanmak son derece kolaydır. Özellikle Türkçe bir Ücretsiz CD/DVD/Blu-ray yazma programı olması nedeniyle kullanım aşamasında hiç bir zorluk yaşanmamaktadır. Programı ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirdikten sonra setup aşamalarını geçerek kullanıma başlayabilirsiniz.

CD veya dvd’yi bilgisayarınıza yerleştirip seçtiğiniz öğeyi BurnAware Free sayesinde kolaylıkla yazdırabilirsiniz. İstediğiniz formatta yazdırabilmeniz sayesinde, sadece flaş bellek gibi değil, her türlü formatta cd ve dvd elde edebilirsiniz.

139 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Folder2Iso Folder2Iso
  İngilizceÜcretsiz2.67 MB
 • Kingo ROOT Kingo ROOT
  İngilizceÜcretsiz22.53 MB
 • Poweriso Poweriso
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz
 • UltraISO indir UltraISO indir
  TürkçeÜcretsiz4 MB
 • Windows 7 Download Tool Windows 7 Download Tool
  İngilizceÜcretsiz2 MB
 • SHAREit indir SHAREit indir
  İngilizceÜcretsiz9 MB
 • BurnAware Free indir HAKKINDA YORUM YAZIN