BitTorrent

BitTorrent

Versiyon/Sürüm7.9.6
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu33.29 MB
ÜreticiBitTorrent
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Ekim 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (33.29 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Müzik, Oyun ve Video Paylaşım Programı

Ücretsiz bir çok oyun dosyasını paylaşıp ve ihtiyacınız olan her türlü dosyaya kolayca ulaşmanızı sağlar. Hızlı ve yüksek kalitede dosya paylaşımlarınıza izin verir. Artık sizlerde en iyi videoları, müziklere ve oyun dosyalarına ulaşmak istiyorsanız BitTorrent programı tam sizlere göre bir uygulamadır.

BitTorrent

BitTorrent

Güvenlik sistemi sayesinde istediğiniz dosyayı bilgisayarınıza kolayca yükleyebileceksiniz. Binlerce kullanıcıya sahip olan yazılım bir çok özelliği ile windows işletim sistemi kurulu bilgisayarlarda uyumlu çalışıyor. Güzel arayüzü sayesinde her seviyede ki kullanıcı faydalanabilir. Bir çok ayarlama seçenekleri ile kişisel ayarlamalar gerçekleştirin. BitTorrent dosya indirirken sizlere grafiksel indirme ve yükleme boyutunu gösterir. Ayrıca dosya istatistiklerini de göstererek ne kadar veri alışverişi yapmış olduğunuzu detaylıca gösterir.

Uygulama Müzik,video ve oyun dosyalarını bulmaya odaklı işlem görür bunu yaparkende en iyi şekilde güvenliği sağlar. Yüksek ses kalitesine sahip dijital müziklere ve diğer dosyalara ulaşmanız artık hiç zor olmayacak. Yazılımın Türkçe dil paketi de bulunması bizler için kullanımı daha kolay bir hal alıyor. Uygulama en hızlı TORRENT dosyası indirme özelliğine sahiptir. www.indirson.com ekibi değerli kullanıcılarımıza iyi günler diler.

Kurulum inceleme Videosu

Ücretsiz Dosya Paylaşım Aracı ve en iyi torrent dosya indirme ve paylaşma programı olan yazılımın bilgisayarınıza sorunsuz kurulum ve yükleme aşamasını sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için indirmeden itibaren tüm yükleme işlemi tamamlanmış olup programın ne gibi hizmetler sağladığı hakkında bilgi verilmeye çalışılmıştır. Tüm adımları takip edebilmeniz için video çekimini izlemenizi tavsiye ediyoruz.

BitTorrent Programı Ekran Görüntüsü

Kurulum esnasında çekilen resimleri ön izleme yaparak kısa zaman da bilgi sahibi olup sevdiğiniz taktirde PCnize ücretsiz yükleme yapabilirsiniz.

269 kez indirildi

Benzer Programlar

 • File Request Chrome Eklentisi File Request Chrome Eklentisi
  İngilizceÜcretsiz5.97 KB
 • CuteFTP Professional CuteFTP Professional
  TürkçeÜcretsiz21.5 MB
 • FileZilla FileZilla
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz5.77 MB
 • iMesh iMesh
  trÜcretsiz2.3 MB
 • BearShare BearShare
  trÜcretsiz2.4 MB
 • uTorrent uTorrent
  TürkçeÜcretsiz2.05 MB
 • BitTorrent HAKKINDA YORUM YAZIN