Bim Aktüel Ürünler

Bim Aktüel Ürünler

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.9 MB
ÜreticiKa Studyo
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve iOS 6.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Güncelleme Tarihi25 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.9 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Android ve iOS için Bim Market Aktüel ve Fırsat Ürünleri

Bim Aktüel Ürünler, Bim marketi’nin Salı ve Cuma günleri indirim ürünlerini takip edebileceğiniz ücretsiz mobil uygulamasıdır. Android ve iOS cihazlarınız üzerinden bim marketine gidip indirimde olan ürün katalogunu almanıza gerek duymadan takip edebilmenizi kolayştırıyor.

Salı ve Cuma günleri Bim Marketi’nin kampanyalı ürünleri ve yeni gelecek ürünlerini takip etmenizi kolaştıran Bim Aktüel Ürünler isimli uygulamayı ücretsiz android veya iOS uyumlu cihazınıza ücretsiz indirin. Haftanın yayınlanan Bim Market broşürünü detaylıca incelemenize olanak tanıyor. Gayet kolay ve sade bir tasarıma sahip olan uygulama sayesinde aktüel bim market indirimlerini görebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünler uygulaması içerisinde eskiye ait aktüel ürünlerini göremez ve o hafta içerisinde geçerli olan aktüel ürünlerini görüntüler. Eğer sizde Bim katalog haftalık kampanyaları ve fırsat ürünlerini kaçırmak istemiyor ve sürekli takip eden müşterileri arasında yer alıyorsanız  mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu uygulama Bim Marketi’nin resmi uygulaması olmayıp kişisel bir çalışma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

32 kez indirildi

Benzer Programlar

  • A101 Şok Bim Market A101 Şok Bim Market
    Ücretsiz3 MB
  • Sahadan Canlı Sonuçlar Sahadan Canlı Sonuçlar
    TürkçeÜcretsiz2.5 MB
  • Bim Aktüel Ürünler HAKKINDA YORUM YAZIN