Bilgisayar Kapatıcı

Bilgisayar Kapatıcı

Versiyon/Sürüm 1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu728 KB
ÜreticiYunus Bel
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (728 KB)
653 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Bilgisayar Kapatıcı Otomatik Bilgisayar Kapatıcı

Film izlerken filmin ne kadar sürdüğüne bakıp ona göre zamanlayarak bilgisayarınızı otomatik bir şekilde kapatabilirsiniz. Öyle ya belki de film izlerken gecenin bir yarısı uyuyabilirsiniz. Böyle zamanlarda yazılımın sizlere kolaylık tanıdığını söyleyebiliriz. Gece bilgisayarınızı kapatarak elektirik enerji tüketiminden de tasarruf etmenizi sağlar.

Bilgisayar Kapatıcı 1.1 son sürüm indir

Bilgisayar Kapatıcı

Zaman Ayarlı bilgisayar kapatıcı yazılımın kurulumu ve kullanımı çok basittir. Her düzeydeki kullanıcının sorunsuz bir şekilde yazılımı kullanabildiğini göreceksiniz. Bir anda hesapta olmayan işleriniz çıktığında makinanızı otomatik kapatır.

Bilgisayar kapatıcı şifreli mod ayarı yapılarakda çalışabilir. Şifreli çalışmasının en güzel yanı ise çocuklarımızın bilgisayarda oturma süresini başlarında durarak değil bu güzel ücretsiz uygulama sayesinde sorunsuz bir şekilde ayarlar. Sizin ayarladığınız zamana göre kapatma işlevini gösterir saniyesinden dahi milim şaşmadan otomatik kapatma görevini en iyi şekilde üstlenir.

Ayrıca yerel ağınızda bulunan diğer bilgisayarlarla da aktif bir şekilde çalışarak yönetmenizi sağlar. Yazılımın menüsünde bulunan  “Uzaktan Kapat” komutuyla ağınız üzerinde bulunan bilgisayarlardan istediğinizi sorunsuz bir şekilde kapatmanıza yardımcı olur.  Artık sizlerde çocuklarınızın veya iş yerinizde ki bilgisayarlarınızı tek tek kapatmamak için tam sizlere göre bir uygulamadır. Bilgisayar Kapatıcı  programı özellikle de internet kafe işleten kullanıcılarımız için eşsiz bir yazılımdır.

Programın Kurulum Videosu

Bilgisayarınızı uzaktayken yada otomatik yönetebilmek için tüm ayarlarını yapabileceğiniz programın indirmeden itibaren tüm kurulum aşamasının video anlatımında görebilirsiniz. Daha iyi bir kurulum ve kullanım sağlayabilmeniz için video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımıza iyi günlerde kullanmalarını dileriz.

Bilgisayar Kapatıcı 1.1 Ekran Görüntüsü

653 kez indirildi

Benzer Programlar

 • EaseUS Data Recovery indir EaseUS Data Recovery indir
  İngilizceÜcretsiz13 MB
 • Personal Backup indir Personal Backup indir
  İngilizce-AlmancaÜcretsiz15 MB
 • Wise System Monitor Wise System Monitor
  İngilizceÜcretsiz1.60 MB
 • Disk Drill Dosya Kurtar Disk Drill Dosya Kurtar
  İngilizceÜcretsiz15.73 MB
 • DriverMax Driver DriverMax Driver
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz5.47 MB
 • Total Uninstall Pro Türkçe Total Uninstall Pro Türkçe
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz23.7 MB
 • Bilgisayar Kapatıcı HAKKINDA YORUM YAZIN