Avidemux

Avidemux

Versiyon/Sürüm2.6.8 v2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu17.63 MB
ÜreticiMean
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi23 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17.63 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Video Kesme, Birleştirme ve Düzenleme Programı

Konser kaydı ya da canlı yayın görüntüleri gibi uzun video görüntülerine sahipseniz bunları sosyal medyada paylaşmak ve mobil cihazlarınıza yüklemek oldukça uzun ve zahmetli bir iştir. Bu gibi durumlarda yardımcı uygulamalardan biri olan Windows video kesme programı kullanarak hayatınızı daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Avidemux Programının Özellikleri

Aynı anda pek özelliğe bir arada ulaşabileceğiniz Avidemux ile videolarınızın görüntü kalitesi üzerinde değişiklikler yapabilir renkleri ile oynayabilirsiniz. İsterseniz daha keskin renklerle daha etkileyici videolar hazırlayabilir ya da kenarlarından görünmesini istemediğiniz fazla görüntüleri kesebilirsiniz.

Görüntü anlamında pek çok kayıt türünü destekleyen program ile videolarınızı ses dosyası haline de getirebilirsiniz. Ayrıca ses kaydı üzerinde de değişiklikler ve oynamalar yapabilir videolarınızın ses ve görüntü kalitesini değiştirebilirsiniz. Temel video renklerinin üzerinde ayarlamalar yaparak karanlık çekim olan kısımları daha net bir görüntüye sahip olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Avidemux Ne İşe Yarar?

Uzun videolarınızı daha kullanışlı bir hale getirmek için Avidemux kullanabilirsiniz. Bu program sayesinde videolarınızı istediğiniz uzunlukta parçalara bilebilir ve böylece hem aktarım hem de paylaşım konusunda yaşayacağınız sıkıntıların önüne geçebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Windows video kesme programı sayesinde videolarınızın içinde istemediğiniz kısımları montajlayarak bu kısımlardan kolayca kurutabilirsiniz. Videolarınızda format farkı nedeniyle yaşayabileceğiniz görüntüleme problemlerinden de bu uygulama ile kurtulabilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız videoları birçok farklı formatta bilgisayarınıza kaydetme imkânı da sunan program sayesinde format farkı derdinden kolayca kurutabilirsiniz.

137 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Windows Live Movie Maker Windows Live Movie Maker
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz131 MB
 • Adobe Premiere Pro indir Adobe Premiere Pro indir
  İngilizceDeneme Sürümü3.67 MB
 • Ultra Video Joiner Ultra Video Joiner
  İngilizceÜcretsiz10 MB
 • Video Edit Magic Video Edit Magic
  İngilizceÜcretsiz11 MB
 • Wondershare Video Editor Wondershare Video Editor
  İngilizceÜcretsiz40 MB
 • Windows Movie Maker indir Windows Movie Maker indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz1.18 MB
 • Avidemux HAKKINDA YORUM YAZIN