AutoCAD 2015

AutoCAD 2015

Versiyon/Sürüm2015
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu10.43 MB
ÜreticiAutodesk Inc
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi25 Haziran 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (10.43 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Profesyonel Teknik Çizim ve Tasarım Programı

Dünya da milyonlarca kullanıcıya sahip yazılım gelişmiş arayüzü ve çizim aracı sayesinde profesyonel çizimler tasarımlar oluşturmanızı sağlıyor. Yeni sürümü sayesinde yepyeni tasarımlar çizimler oluşturabileceksiniz.

AutoCAD

AutoCAD 2015

2D ve 3D boyutlu çizimlerilerini kolay bir şekilde oluşturabileceksiniz. Genelde mühendislerin,tasarımcıların,mimarların ve ünlü sanatçıları kullandığı tasarım programıdır. Çizim araçları ve diğer tasarlama araçları sayesinde yepyeni tasarımları AutoCAD yazılımının son sürümü sayesinde sağlarsınız. Bilgisayarınızda artık yepyeni projeler hazırlayabilirsiniz.

Autodesk Invertor Fusion özelliği ile farklı programlar ile hazırlanmış çalışmaları kolay bir şekilde açar. 3D boyutlu içerikleride hangi programda hazırlanırsa hazırlansın basit bir şekilde içe aktarma yöntemi sayesinde sorunsuz açar.

AutoCAD 2015 parametrik dizayn özelliğinden faydalanarak çizim ve tasarımlarınızı daha hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar. Çalışmalarınızda bulunan nesneler arasında ki ilişkileri tanımlar ve bir değişikli meydana geldiğinide otomatik güncelle işlevini sağlar. Dökümantasyon oluşturma yöntemi sayesinde mühendislik projeleriniz en iyi şekilde hazırlamanızı sağlıyor. www.indirson.com ekibi değerli kullanıcılarına iyi günlerde kullanmanızı diler.

Bu eşi benzeri olmayan profesyonel tasarım programı proje çizimlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yazılım mimarların ve tasarımcıların vazgeçilmez programları arasında yer alıyor. Gelişmiş bir çok özelliği sayesinde yepyeni tasarımları oluşturur kağıt üzerine kalem ile çizilebilecek her türlü çizimleri başarılı bir şekilde çizersiniz. Artık bütün grafik tasarım çizimlerinizi bu yazılım sayesinde profesyonel bir şekilde çizin.

AutoCAD Programı Ekran Görüntüsü

AutoCAD 2015 ile en çok kullanım oranına sahip olan profesyonel çizim ve tasarım yapabileceğiniz programın ana ekran menülerinin nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için çekilen HD ekran fotoğraflarına aşağıdaki görüntülerden bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılım popülerlik açısından tasarım programları kategorisinde ilk sıralarda yerini almayı başarmıştır.

919 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Free DWG Viewer indir Free DWG Viewer indir
  İngilizceÜcretsiz44 MB
 • Ashampoo Home Designer Pro 3 Ashampoo Home Designer Pro 3
  TürkçeÜcretsiz1.5 GB
 • Unity Web Player Unity Web Player
  enÜcretsiz1.04 MB
 • 3D Game Studio 3D Game Studio
  enDeneme Sürümü3.66 MB
 • ZModeler 3D ZModeler 3D
  enDeneme Sürümü3 MB
 • Google SketchUp Google SketchUp
  enÜcretsiz111.1MB
 • AutoCAD 2015 HAKKINDA YORUM YAZIN