Asterisk Key

Asterisk Key

Versiyon/Sürüm10.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu452 KB
ÜreticiPassware
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi26 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (452 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Asterisk Şifre Gösterici Programı

Asterisk Key bir şifre kırma programıdır. Sosyal ortamlarda şifreleme yönteminin çok fazla olması şifrelerin hepsinin akılda kalıcılığını azaltmasıyla insanlar sık sık şifreleri unutma sorunu ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu program sayesinde kolayca şifre kırma işlemi yapabilirsiniz. Yıldızlı veya noktalı şifrelerin kırılması yönü ile diğer şifre kırma programlarından farklı bir özellik gösterir.

Programın Özellikleri

Bilgisayarda bulunan yıldızlı karakterlerdeki şifreleri hatırlayamadıysanız Asterisk Key sayesinde kolayca bulmanız mümkündür. Birçok kişi dosyalarının şifresini hatırlamakta güçlük çekmektedir. Şifrenin hatırlanmaması durumunda Asteriks Key devreye girer. Çok hızlı bir şekilde şifrenizi bulmanıza imkân tanır. İnternette kayıtlı bulunan göremediğiniz yıldızlı şifrelerin çözülmesini de sağlamaktadır.

Asterisk Key Programı Nasıl Kurulur?

Programı öncelikle bilgisayarınıza indirmeniz lazımdır. İndirme işlemini internet üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Programı kurmak için Windows 7, Windows 8 ve Windows XP işletim sistemlerinin bulunması gerekmektedir. Dil desteğini İngilizce olarak sağlasa da farklı dillerdeki şifrelerin hepsini destekleme özelliği bulunur. Programın kurulumu oldukça basittir. Kurulumunun basitliği gibi bilgisayarınızdan kaldırmak istediğinizde de hiç sorun yaşamazsınız. Program ile şifre kırma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Asterisk Key Programı Nasıl Kullanılır?

Kurulumu tamamladıktan sonra programı ve şifresini kırmak istediğiniz dosyayı açmalısınız. Dosyayı açmadan evvel Asterisk Key programı açık olmalıdır. Programda yer alan Recover seçeneğini tıklayıp yıldızlı veya noktalı şifreleri kolayca görmeniz mümkündür.

154 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Sisma (Şifreleyici) Sisma (Şifreleyici)
  İngilizceÜcretsiz2.07 MB
 • Password Decryptor indir Password Decryptor indir
  İngilizceÜcretsiz301 KB
 • Folder Lock Folder Lock
  İngilizceÜcretsiz9.93 MB
 • RAR Password Cracker RAR Password Cracker
  İngilizceDeneme Sürümü201 KB
 • Program Engelleyici Programı Program Engelleyici Programı
  TürkçeÜcretsiz19 MB
 • Wise Folder Hider Wise Folder Hider
  TürkçeÜcretsiz2.18 MB
 • Asterisk Key HAKKINDA YORUM YAZIN