Adobe Illustrator CS6

Adobe Illustrator CS6

Versiyon/SürümCS6
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiAdobe Systems Incorporated
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi11 Mayıs 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Adobe Grafik Tasarlama ve Fotoğraf Düzenleme

Özellikle tasarım işiyle uğraşanların en büyük yardımcılarından birisi olan Adobe Illustrator CS6, Adobe kalitesi ile rakiplerinden her daim bir adım önde olmayı sürdürmektedir. Tasarım düzenleme programları arasında vektör resimlerin oluşturulabilmesine imkân veren gelişmiş araçları sayesinde profesyonel bilgisayar kullanıcılarının ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Bir tasarım düzenleme programı olarak kullanıcıların her türlü beklentisini rahatlıkla karşılayan program, dünya üzerinde birçok kişinin tercih ettiği tasarım araçları arasında zirvededir.

Adobe Illustrator CC Programının Özellikleri

Geliştirilme aşamalarında son dönemlerde içeriğine eklenen Adobe Mercury Performance System sayesinde çok daha başarılı bir yazılım haline gelen program en büyük boyutlu dosyalarda bile sorunsuz performans göstermektedir. Tutarlı çalışma şekli ve grafik araçlarının kolay kullanımı ile özellikle grafikerlerin bir numaralı programı olan yazılımda perspektif çizim, kıl fırça ve flash catalyst ile grafik düzenleme gibi çeşitli seçenekler bulunuyor.

Adobe Illustrator Nasıl Kurulur?

Adobe Illustrator CS6 Grafik Tasarım Düzenleyici programını bilgisayarına indirmek isteyen kullanıcılar, Adobe’nin resmi sitesinde de yer alan Adobe Download Assistant’ı bilgisayarlarına yükleyerek bunu gerçekleştirebilirler. Ancak Adobe Download Assistant ile programın yalnızca deneme sürümü ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Programı tam sürüm olarak kullanmak isteyen kullanıcıların Adobe’nin resmi sitesinden Adobe Illustrator lisansını satın almaları gerekmektedir.

Adobe Illustrator Nasıl Kullanılır?

Program gerekli kurulumlar gerçekleştirildikten sonra bilgisayarda açılmakta ve üzerinde çalışılacak olan tasarımlar belirlendikten sonra düzenleme aşamalarına geçilmektedir. Programın çok sayıda özelliği bulunmaktadır ve kullanıcılar tasarım ihtiyaçlarına göre bu özellikler içerisinden dilediklerini seçebilirler.Profesyonel bu çizim aracını kullanmakta zorlanan   kullanıcılarımız için epicpen programını tavsiye ederiz

140 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Scratch Scratch
  İngilizceÜcretsiz4 GB
 • Volsoft Web Filtre Volsoft Web Filtre
  TürkçeÜcretsiz1.57 MB
 • Adobe Flash Player ActiveX Adobe Flash Player ActiveX
  Türkçe-ingilizceÜcretsiz3.97 MB
 • MySQL MySQL
  ingilizceÜcretsiz323.47 MB
 • Adobe Illustrator CS6 HAKKINDA YORUM YAZIN